DFW NATS Spring Auditions, Classical Division Finalists Texas Wesleyan University - March 21, 2015 

 Division IA 1) (Tie) Karina Cruz (Paula Dial) 

1) (Tie) Brittany Brewer (Julianne Best) 

3) Jayden Goldberg (Theresa Cieminski) 

4) Vidula Khanduri (Theresa Cieminski) 

Division IB 

1) Marium Hameed (Kelly Himes) 

2) Sarah Boyd (Laura Stevenson) 

3) Jessica Ehling (Lois Landrum) 

4) Bridgette Pineau (Lois Landrum) 

5) Clare Nelson (Kelly Himes) 

6) Alexandria Rachel (Marsha Anderson) 

Division IIA 

1) Joseph Caskey (Joseph Davisson) 

2) Zachary Murry (Joseph Davisson) 

Division IIB 

1) Caleb Fritz (Laura Stevenson) 

2) Julian Duncan (Myron Ice) 

3) Mark Bell (David Guess) 

4) Isaac Bradley (David Guess) 

5) Mark Dingler (Myron Ice) 

Division III 

1) Gabriella Kindle (Rick Rainey) 

2) Blayke Drury (Randy Umstead) 

3) Sarah Weaver (Christian Bester) 

Division IV 

1) Kyle Barker (Casey Carter) 

2) Zach Prevedel (Christian Bester) 

3) Julian Rodriguez (Julie McCoy) 

Division V 

1) Lindsay Webber (Randy Umstead) 

2) (Tie) Johanna Ramsey (Andrea Trent) 

2) (Tie) Irene Duran (Andrea Trent) 

4) Melody Hurd (Angela Cofer) 

Division VI 

1) Micah Krajca (Jennifer Glidden) 

Betty Utter Award: Gabriella Kindle

Division VII 

1) Jasmyne Marshall (Laurie Lee Cosby) 

2) Catherine Hinkley (Jennifer Glidden) 

Division VIII 

1) Bradley McKinney (Iwao Asakura) 

Division IX 

1) Ashley Hilliard (Julie McCoy) 

2) (Tie) Ashley Darby (Iwao Asakura) 

Division X 

1) Jacob Humphries (Iwao Asakura) 

Division XI 

1) Malena Torres (Angela Cofer) 

2) Tonya Lavorn (Christian Bester) 

3) Nicole Popejoy (Angela Cofer) 

Division XII 

1) Edgar Sierra (Randy Umstead) 

2) Matthew Hagestuen (Randy Umstead) 

Division XIII 

Amy Lindsay (Laurie Lee Cosby) 

James McKinley Award: Malena Torres

                              DFW NATS Spring Auditions – Musical Theatre Divisions Texas Wesleyan University – March 20, 2015 

 Division MT I 

1) Allison Simpson (Allison Stanford) 

2) Jillian Moore (Myron Ice) 

3) Makinna Hardy (Kelly Himes) 

4) Sarah Boyd (Laura Stevenson) 

5) Nicole Nielsen (Kelly Himes) 

6) Annalie Caruthers (Jennifer Glidden) 

Division MT II 

1) Malik Heard (Jennifer Glidden) 

2) Ashton Miramontes (Rick Rainey) 

3) Brayden Gibson (Kelly Himes) 

4) Cole Casey (Myron Ice) 

Division MT III 

1) Kayla Lincoln (Heather Hawk) 

2) Ashley Phillips (Laurie Lee Cosby) 

3) Avary Vaughn (Julie McCoy) 

4) Ashley Blaine (Julie McCoy) 

5) Alexandra Compton (Rick Rainey) 

Division MT IV 

1) Jacob Humphries (Iwao Asakura) 

2) John Pollock (Heather Hawk